FOTOSMART/ A do jete te ky spitali KZAZ e Vlores

Ndaje

Pas vendimit te KQZ.per te ndryshuar vendvotimet dhe KZAZ , nuk ka reshtur ironia, humori dhe perbuzja.

Foto me siper eshte ilustrimi me i mire se cfare ilariteti ka shkaktuat vendimi i KQZ qe nuk njeh dekretin e Presidentit.

“Pas urdhrit te qeverise qe votimet te organizohen ne qendrat spitalore, Vlores i bie nje KZAZ te behet te psiqiatria… Dhe vete keta do ta kishin me qef te madh.”, shkrujet bro fotos se postuar sot ne rrjetet sociale.

Loading...

Leni një përgjigje