Moshapja e negociatave/ Mediu: Rama kundërshtari i Shqipërisë europiane

Ndaje

Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu, në një postim në rrjetet sociale shkruan lidhur mbi moshapjen e negociatave me Shqipërisë se Edi Rama është kundërshtari i Shqipërisë Europiane.

POSTIMI I MEDIUT:

“Te dashur miq

Rama eshte kundershtari i Shqiperise Europiane, hapjes negociatave.

Europa, opozita, Shqiptaret e ndershem  jane armiqte e tij

Bandat, krimi korrupsioni jane ortaket e tij.

Shqiptaret duhet te marin ne dore te ardhmen e tyre Europiane.”

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Loading...

Leni një përgjigje