Ish-deputeti nxjerr videon e Ramës: Skandale, përgjime dhe premtime të pambajtura

Ndaje

“Shqipëria dialog me Ramën, kompozuar nga qytetarët shqiptarë” titullohet videoja e fundit e publikuar nga ish-deputeti i PD-së, Klevis Balliu.

Në këtë video janë përmbledhur disa prej premtimeve të bëra nga kryeministri Rama ndër vite, si dhe disa prej atyre që PD i ka denoncuar si skandale.

Përmes saj ish-deputeti na kujton se jo vetëm premtimet nuk janë mbajtur, por Rama i ka zëvendësuar ato me skandale, si ai i Unazës së Re, apo përgjimet.

SHQIPËRIA DIALOG ME RAMËN! KOMPOZUAR NGA QYTETARËT SHQIPTARË

Publiée par Klevis Balliu – Faqja Zyrtare sur Dimanche 16 juin 2019

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Loading...

Leni një përgjigje