FOTO/Teksa uron Ledionin, Sara Hoxha pa dashje zbulon gjininë e fëmijës së dytë

Ndaje

Prej disa javësh, Sara Hoxha ka bërë publike se është shtatzënë dhe pret fëmijën e dytë  me Ledion Liçon. Por deri më tani, asgjë nuk dinim lidhur me gjininë e fëmijës apo ndonjë detaj tjetër.

Në urimin që i bën Ledionit për ditëlindjen, Sara ka zbuluar dhe gjininë, ndoshta gabimisht.

Ajo shkruan: “Vite më parë si sot, në datëlindjen e tij, unë takova shpirtin tim binjak. Nuk mund të kisha bashkëshort dhe baba të dy djemve të mi, më të mirë se ty! Të dua. P.S: edhe pse e di që e ke mbyllur Instagramin, e di gjithashtu që mi kontrollon postimet e mia dhe çfarë shkruhet për mua, 24 orë çdo ditë”.

https://www.instagram.com/p/Byo7zCSnt4j/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Loading...

Leni një përgjigje