FOTO/ “Rama ik” pushton Elbasan Arena

Ndaje

Te rinjte e forumit te partise demokratike  pushtojne Elbasan Arena me banderolen “Rama IK”.

Ata mbajne ne duar nje flamur te madh kombetar ne te cilin eshte theksuar slogani i protestave te opozites: Rama Ik.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Loading...

Leni një përgjigje