Rama mbledh deputetët dhe drejtuesit e qarqeve në vilën e Enver Hoxhës

Ndaje

Kryeministri Edi Rama ka mbledhur deputetët dhe drejtuesit socialistë të qarqeve. Takimi po zhvillohet në vilën 31 në ish-blloko (Vila e diktatorit Enver Hoxha).

Mësohet se në qendër të diskutimit është situata politike e vendit kur kane mbetur vetëm 4 ditë nga hapja e fushatës elektorale.

Po ashtu në mbledhjen e organizuar nga kryeministri Rama do diskutohet situata politike në vend.

Gjithashtu pritet të ketë dhe një darkë informale ku pritet të diskutojë me socialistët edhe për marrëdhënien me opozitën.

Loading...

Leni një përgjigje