EMRI/Arrestohet i riu në Elbasan, shkak komenti negativ për Ramën në Facebook

Ndaje

Rigels Topi, 30 vjeç nga qyteti i Elbasanit është shoqëruar që prej orës 11 të mbrëmjes së djeshme nga policia e Elbasanit.

Burime kofidenciale bëjnë me dije për Faxweb.al se arrestimi i të riut është kryer pasi ky i fundit kishte ofenduar në rrjetin social facebook Kryeministrin Edi Rama.

Familja, e cila pret me ankth daljen e të afërmit të tyre është e shqetësuar pasi nuk i japin asnjë shpjegim. Mësohet se të riut i kanë sekuestruar telefonin.

Ndërkohë sipas të njëjtave burime Rigels Topi nuk ka qenë pjesëmarrës në asnjë prej protestave te opozitës.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Loading...

Leni një përgjigje