Mira Kazhani rrefen per aksidentin: Kjo eshte gjendja e djalit te plagosur

Ndaje

Gazetarja Mira Kazhani ka rrefyer sonte ne lidhje me kasidentin ku u perfshi ajo para pak javesh ku nje i ri mbeti i plagosur rende.

Kazhani ishte ftuar ne nje emision televiziv per politiken por drejtuesja e emisionit Rudina Xhunga e pyeti per pasojat e aksidentit. Kazhani tha se djali i plagosur ne aksident e ka kaluar rrezikun per jeten dhe se ka lene reanimacionin. Ajo tha se e ka vuajtur shume ngjarjen pasi ne raste te tillla edhe kur nuk ke faj, ke faj.

Loading...

Leni një përgjigje