VIDEO/Vasili nxjerr pamjet: Gënjeshtari Edi Rama dhe palma që digjej në 21 janar

Ndaje

Ish-deputeti Petrit Vasili ka sjellë në vëmendje 21 Janarin. Me anë të një postimi në rrjetet sociale, ai shkruan se  Rama gënjën kur thotë se nuk është qëlluar ndaj Kryeministrisë në atë datë.

Për ketë, ai i referohet pamjeve në video.

Ja postimi i plotë i Petrit Vasilit:

Genjeshtari Edi Rama dhe palma,që digjej në 21 janar(VIDEO).

Dje Edi Rama genjeshtari me i madh i këtij vendi deklaroi pa u skuqur fare :

“Më detyron tu kujtoj se kjo godinë(kryeministria) para pak kohësh, në vitin 2011 nuk u qëllua me asnjë guricke dhe jo më me zjarr”.

Shiheni VIDEON,

se çfarë ka ndodhur përpara Kryeministrisë në 21 janar se si gjakosej policia dhe si digjej palma dekorative nga vetë Edi Rama dhe kuptoni çfarë genjeshtari ordiner qeveris Shqiperinë.

VIDEO

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Loading...

Leni një përgjigje