Protestuesit mbërrijnë tek ministria e Brendshme, rrëzohet gardhi rrethues

Ndaje

Mijëra qytetarë i janë bashkuar marshimit të thirrur nga opozita.

Pasi kanë marshuar tek Policia e Shteti e më pas te Parlamenti, tani protestuesit janë drejtuar tek Ministria e Brendshme.

Aty ata kanë rrëzuar gardhin e ngritur nga policiai dhe kanë hedhur tymuese e shashka në oborrin  e ministrisë.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Loading...

Leni një përgjigje