Protestuesit mbërrijnë tek ministria e Brendshme, rrëzohet gardhi rrethues

Ndaje

Mijëra qytetarë i janë bashkuar marshimit të thirrur nga opozita.

Pasi kanë marshuar tek Policia e Shteti e më pas te Parlamenti, tani protestuesit janë drejtuar tek Ministria e Brendshme.

Aty ata kanë rrëzuar gardhin e ngritur nga policiai dhe kanë hedhur tymuese e shashka në oborrin  e ministrisë.

Loading...

Leni një përgjigje