Marshimi mbërrin tek Policia e Tiranës, ja thirrjet e protestuesve

Ndaje

Marshimi i shqiptarëve ka mbërritur tek Policia e Tiranës.

Ky është edhe vendi i fundit i përcaktuar nga opozita për të protestuar.

Mijëra qytetarë i janë bashkuar marshimit të opozitës, pavarësisht shiut të madh dhe motit aspak të qëndrueshëm.

Protestuesit kanë bërë thirrje për të liruar qytetarët e arrestuar nga policia gjatë protestave të mëparshme

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Loading...

Leni një përgjigje