Perplaset trageti ne portin e Vlores

Ndaje

Nje traget i linjes Vlore Brindizi eshte perplasur sot ne Portin e Vlores. Trageti ishte ankoruar ne port por furtuna e shtyu ate drejt kalates duke e perplasur.

Ende nuk ka njoftime per masen e demit te perplasjes. Ne port mungon nje barriere mbrojtjeje per anijet qe ankorohen.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Loading...

Leni një përgjigje