”Mirenjohje mediave te medha boterore”

Ndaje

Përmes një postimi në Facebook, ish-kryeministri Berisha u shpreh mirënjohjen e tij mediave në fjalë.

“Miq, le t’ju shprehim ne nje mirenjohje te thelle mediave me te medha boterore te ShBA, Britanise, Gjermanise, Frances, Italise etj qe paraqiten gjeresisht dhe mbeshteten fuqishem revolten e opozites ne Shqiperi, kauzen e drejte te saj dhe degjeneruan totalisht Ramën dhe regjimin e tij të kakistokracisë të ngritur mbi krimin, drogen, korrupsionin dhe grabitjen e votes. Këtu keni në foto vetëm disa nga titujt e tyre të shumtë”, shkruan ish-kryeministri Berisha.

Protesta e djeshme e opozited pati jehone te gjere nderkombetare ne mediat me prestigjioze ne bote.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Loading...

Leni një përgjigje