VIDEO/Kur dhëndrit i pëlqejnë më shumë lojërat online, lë “nam” në ditën e dasmës

Ndaje

Videoja e një dhëndri duke injoruar plotësisht gruan e tij në ditën e  martesës së tyre, po bëhet virale.

Ai e injoron pasi është i fokusuar për të luajtur, PUBG, një lojë për të cilën të gjithë në Indi janë çmendur.

Beteja e luftëtarëve të Playersunkoën (PUBG),  loja konkurente e  “Fortnite”, është bërë aq e njohur në Indi se autoritetet kanë vendosur të ndalojnë atë dhe të ndëshkojnë këdo që luan sepse “ai është një demon i pranishëm në çdo shtëpi.

Kjo video lojë  është e krijuar nga Bluehole Studio.

Shikoni momentet kur ai e injoron gruan e tij. Situata e tillë nuk është e vetmja.

Loading...

Leni një përgjigje