FOTO/ Liverpool-Barcelona, publikohen formacionet zyrtare, Klopp i beson Shaqirit

Ndaje

Në “Anfield” mbrëmjen e sotme do të luhet gjysmëfinalja e kthimit e Champions League, ku Liverpooli do të presë Barcelonën

Takimi i parë në “Camp Nou” ka përfunduar me fitoren e pastër 3-0 të katalanasve dhe anglezëve u duhet një mrekulli për të siguruar biletën e finales.

Nderkohë janë publikuar formacionet zyrtare.

Trajneri Jurgen Klopp i ka dhënë mundësi Xherdan Shaqirit të luajë që nga minuta e parë.

Formacionet:

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Loading...

Leni një përgjigje