FOTO/Shkëlzeni e paska “tradhtuar” Arminën, dhe këtë e pranon hapur

Ndaje

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha kanë qenë gjithmonë në qendër të mediave. Marrëdhënia e tyre disa vjeçare tanimë është zyrtarizuar, pasi çifti janë fejuar para pak muajsh.

Shpesh dy të dashuruarit ndajnë publikisht momente krah njëri-tjetrit ose shkëmbejnë batuta në rrjete sociale. I tillë është dhe rasti i sotëm i cili duket sikur të konfuzon në dukjen e parë.

Armina ka publikuar në detaj shumë të veçantë në ‘Instagram’.

Bloggerja e njohur ka shpërndarë një statistikë shumë interesante që e ka publikuar më herët një faqe kuriozitetesh.

“46% e çifteve përfshihen në ‘Tradhti Netflix-i’. Ata shikojnë shfaqje të ndryshme në ‘Netflix’ pa partnerin/ partneren edhe pse e kanë planifikuar paraprakisht ta shohin bashkë”,-thuhet në studimin në fjalë. Krahas fotos, Armina e pyet të fejuarin nëse ka ndonjë gjë për të thënë. Përgjigja e tij nuk vonon dhe është e shkurtër dhe e saktë: “Jam fajtor”.

Shkëlzeni e ka pranuar se e “tradhton” Arminën sa herë sheh seriale pa të.

 

Loading...

Leni një përgjigje