VIDEO/ Vjen goli i parë në supersfidën Barcelona – Liverpul, ja kush shënon

Ndaje

Barcelona ka zhbllokuar rezultatin 1-0 në përballjen që po zhvillohen në “Camp Nou” kundër Liverpoolit e vlefshme për gjysmëfinalen e Champions Leagues.

Në minutën e 26’ ishte Luis Suarez ai i cili mposhti portierin Alison.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Loading...

Leni një përgjigje