Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, 5 të plagosur, dy në gjendje të rëndë

Ndaje

Një aksident i rëndë është regjistruar pak minuta më parë në aksin Milot- Rrëshen, pranë urës së Zogut.

Nga të dhënat e para mësohet se si pasojë e përplasjes së dy fuoristradave kanë mbetur të palgosur 5 persona, ndërsa 2 prej tyre ndodhen në gjendje të rëndë.

Dyshohet se shkak për aksidentit është bërë parakalimi i gabuar i njërit prej mjeteve.

Të plagosurit janë nisur për në spitalin Ushtarak në Tiranë, për ndihmë më të specializuar.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Loading...

Leni një përgjigje