Belind Kellici i pergjigjet Elisa Spiropalit: “Nafija e Skenderbeut”

Ndaje

Kreu i FRPD ka replikuar me Elisa Spiropalin. Belind Kellici i kujtuar ministres se i duhet te jape llogari per 5 milione euro gjate kohes qe drejtonte doganat.

Postimi i Kellicit:

Per Elisen e gatshme te perdoret per shpifjen e radhes se shefit te saj!

E para qe duhet te ishte ne burg per vjedhjen e parave te shqiptareve eshte nafija e Skenderbeut. Modeli me i rendomte i nje femre ne politike qe per para dhe pushtet eshte gati te rinxjerre gjithcka qe del nga goja e perdale e shefit te saj. Per zonjen 5 milione euro te doganave, pushteti eshte garancia e pandeshkueshmerise dhe modeli i liderit eshte ai qe lejon te vjedhe e te grabise, qe dhunon qytetaret e u merr dhe qindarken e fundit. Zonja ne fjale qe ben filma me perdhunime te miturash, duhet te pergatitet te ktheje pas cdo qindarke qe u ka vjedhur qytetareve dhe te jape llogari para drejtesis se re dhe te pakapur.

Asgje nuk ju shpeton dot! Elisa koha juaj ka mbaruar. Koha e drejtesise dhe llogaridhenies do te nise shume shpejt. Shqiperia si gjithe Europa nuk do te mbahet peng nga modele te shperfytyruara politike si zonja 5 milione euro e doganave.

Loading...

Leni një përgjigje