VIDEO/ Sërish skandal në futbollin shqiptar, tifozët vendas godasin arbitrin

Ndaje

Episodet e dhunës nuk kanë të sosur në kampiontet shqiptare. Me Superioren që nuk zhvilloi asnjë takim, skenën e mori takimi i Kavajës. Takimi i Grupit B, i vlefshëm për javën e 23-të të saj, mes Besës dhe Bylisit është ndërprerë në minutën e 80-të, pasi tifozë të shumtë të vendasve nisën të hedhin shishe drejt gjyqtarit anësor Agaraj.

Loading...

Leni një përgjigje