FOTO/ Vajza e deputetes tundon fansat me postimet e fundit

Ndaje

Sot ajo është një ndër modelet më të pqëlqyera dhe shpesh provokon me postimet e saj seksi.

Vajza e Albina Dedës, Ada Deda ka befasuar me pamjen e saj të transformuar dhe së fundmi është më aktive se kurrë më parë.

Ajo ka pozuar me një bady të kuq dhe tepër minimalist aq sa rrezikon të nxjerrë në pah pjesët e saj intime. Nuk mund të anashkaloheshin në këto postime dhe të pasmet e saj bombastike.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Loading...

Leni një përgjigje