VIDEO/E veshur me të bardha, Elvana vjen me një surprizë të veçantë

Ndaje

Pas ngjarjes në Bllok, e cila bëri që Elvana Gjata të shkëputej për disa muaj nga muzika, rikthimi i saj ishte mëse i dëshiruar.

Këngëtarja ka rrëmbyer sërish zemrat e njerëzve me këngën e publikuar dy javë më parë ku vetëm për disa ditë mori mbi 3 milionë klikime.

Kujtojmë që ajo solli këngën e saj më të fundit i cili ishte një bashkëpunim i Aida Barakut dhe kantautorit Armend Rexhepagiqi, me titull ‘Tavolina e mërzisë’.

Pa kaluar ende shumë kohë nga ky projekt, këngëtarja ka paralajmëruar se do të sjellë një tjetër këngë në bashkëpunim me LyricalSon, e cila titullohet ‘Pa dashuri’.

Kjo këngë do të shfaqet në filmin ku ajo ka marrë pjesë së bashku me Ermal Mamaqin.

VIDEO

Loading...

Leni një përgjigje