FOTO/Acarohet Xhensila, shpërthen ndaj komentueses: Njeri i ndyrë, njeri psiqik…

Ndaje

Xhensila Myrtezajt i ka ardhur një koment në Instagramin e saj, i cili mesa duket e ka bërë këngëtaren të revoltohet shumë.

Një ndjekëse e saj në rrjetet sociale e ka akuzuar Xhensilën se vajza e saj është me Sindromë Down dhe sipas saj kjo është arsyeja pse asnjëherë nuk publikon foto të saj.

Por këngëtarja nuk është përmbajtur më dhe ka reaguar shumë ashpër. Reagimi i saj me ndjesinë e nënës e ka bërë të përdorë jë lumë sharje dhe ofendime.

Xhensila dhe Besi nuk janë të vetmit prindër të njohur të showbizzit të cilët nuk kanë shfaqur foto të fëmijëve të tyre, ndërkohë dhe Arbana Osmani, Lorik Cana, Alketa Vejsiu apo Soni Malaj nuk kanë shfaqur asnjëherë foto të fëmijëve.

Loading...

Leni një përgjigje