Ikën nga Tirana, zbulohet vendondodhja e Ramës në 16 Mars

Ndaje

Opozita do të zhvillojë më 16 mars një tjetër protestë të madhe përpara kryeministrisë. Kjo është protesta e parë e madhe që pas vendimit për djegien e mandateve dhe daljes jashtë Kuvendit.

Mësohet se Kryeministri Rama sërish nuk do të jetë në Tiranë atë ditë.

Rama do të nisë nesër një vizitë dy ditore në qarkun e Beratit, në kuadër të turit ‘Bashkia që Duam’, ku pritet të prezantojë edhe kandidatin e PS-së për këtë bashki, Ervin Demo, ish-zv.ministrin e Arsimit të dorëhequr për shkak të doktoraturës plagjaturë.

Loading...

Leni një përgjigje