FOTO/ “O Zërdelia e vogël…”, Gentian Zenelaj tallet keq me parashikimin e Veliajt

Ndaje

Shi me gjyma. Ky ishte preteksti i kryebashkiakut të Tiranës Erion Veliaj që të spostonte festën e Ditës së Verës nga sot për të dielën, 17 mars. Përmes një sondazhi në rrjetet sociale, ai kërkoi mendimin e qytetarëve për ndryshimin e datës së festimeve.

Por siç u pa sot, reshjet e shiut nisën pas dreke dhe nuk kanë qenë as të forta siç parashikoi Veliaj.

 

Kaq ka mjaftuar që rrjeti të shpërthejë në meme tallëse dhe ironizuese.
Një postim thumbues dhe ironik ka publikuar edhe aktori Gentian Zenelaj.Me një foto në instagram është shprehur:
O Zërdelia e vogël….më bëre të marr çadrën sot…Gëzuar ditën e verës 😂😂😂😂😂@brryli.broadway you made my day 😂😂😂”

 

Loading...

Leni një përgjigje