VIDEO/Sjelljet e çuditshme të presidentit Trump, këtë herë “harron” Melanian jashtë

Ndaje

Edhe pse u bënë dy vjet që ai është President, Donald Trump vazhdon të thyejë protokollet dhe të mos përshtatet ashtu si duhet në takimet zyrtare.

Nuk dihet nëse ai këto i bën qëllimisht për vëmendje apo vërtet ai nuk e vret shumë mendjen.

Videoja e fundit është përhapur me shpejtësi në rrjetet sociale, pasi ai sërish bën gafën e radhës.

Teksa priti kryeministrin çek Andrej Babis dhe bashkëshorten e tij Monika Babisova, Trump harroi Melaninë duke hyrë në godinën e Shtëpisë së Bardhë pa e vrarë mendjen.

Të dyja zonjat mbetën vetëm dhe situate qesharake kaloi me sportivitet, ku të dyja filluan të ndjekin bashkëshortët e tyre nga pas.

Loading...

Leni një përgjigje