VIDEO/Dua rrëmben një tjetër çmim të madh, emocionon fansat me veshjen e saj

Ndaje

Nuk kaloi as një javë nga Grammy Awards, dhe Dua sërish rrëmbeu çmimin tjetër prestigjioz.

Së bashku me Dj Calvin Harris, Dua fitoi çmimin për “këngën më të mirë britanike të vitit” që ishte bashkëpunimi i saj “One Kiss” në Brit Awards.

Ajo çka ishte emocionuese, ishte fakti që Dua kishte të veshur një fustan me yje ngjyrë të kaltër në nder të Kosovës, vendit nga ajo vjen.

Kjo ka bërë që shumë fansa të thonë se Dua kishte të veshur një fustan që  ngjasonte me flamurin e Kosovës, edhe pse nuk dihet a ishte ai fustan ide e kreatorit të Duas apo ide e këngëtares.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Loading...

Leni një përgjigje