Durrës, zjarri përfshin katin e 4-të të një pallati

Ndaje
Foto Ilustruese

Një zjarr raportohet se ka rënë  në katin e katërt të një pallati në qytetin e  Durrësit.

Burimet nga vendi i ngjarjes bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në lagjen numër 1 të qytetit dhe fatmirësisht nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Nuk dihen ende shkaqet dhe motivet e zjarrit.

Në vendngjarje ka mbërritur shërbimi zjarrfikës që ka bërë të mundur neutralizimin e flakëve.

Loading...

Leni një përgjigje