12-vjeçari shqiptar gjendet i vdekur në Rodos

Ndaje

Në rrethana të mistershme ka ndërruar jetë një i mitur shqiptar në shtetin fqinj, Greqi.

Mësohet se një 12-vjeçar shqiptar është gjetur i vdekur në Rodos të Greqisë.

Ai ishte transportuar me urgjencë në spitalin e qytetit, ndërsa mjekët konstatuan më vonë se ai kishte ndërruar jetë.

Hetimet kanë nisur nga Autoriteti Qendror i Portit të Rodosit dhe policia për të zbardhur shkaqet dhe rrethanet në të cilat mund të ketë ndodhur ngjarja.

Pritet një përgjigje nga spitali lidhur me shkakun e vdekjes së të miturit.

Loading...

Leni një përgjigje