VIDEO/Rikthehet ‘Game of Thrones’, zbulohet data e transmetimit të sezonit final

Ndaje

Sezoni final i ‘Game of Thrones’ do të shfaqet më 14 prill. HBO përfundimisht zbuloi datën e transmetimit këtë të dielë duke bërë publike dhe trailer-in.

Vendosur në Winterfell, në video shfaqen Jon Snow, Sansa dhe Arya Stark të cilët takohen në shtëpinë e tyre stërgjyshore për të vizituar vendet pushimore të familjes së tyre.

Në kët vend ata bulojnë disa shtesa të zymta të reja: tre shpirtra që shënojnë varret e tyre.

Në gjithë video-spot, ata dëgjojnë zërat e familjarëve të tyre t’iu tregojnë dhe rikujtojnë që janë trashëgimtarët e një familje të fortë dhe duhet të ecin.

Kujtojmë se në sezonin e fundit, pritet të jenë 6 seri ku do të ndodhë dhe përballja mes botës të së vdekurëve dhe të gjallëve.

Loading...

Leni një përgjigje