LAJMI I FUNDIT/ Aksident i rëndë në Durrës, 2 të vdekur

Ndaje

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Durrës.

Dy persona janë përplasur për vdekje nga një makinë tip “Benz”.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen Nr. 17, te rruga e ish-Kënetës.

Policia e cila ka shkuar në vendin e ngjarjes nuk ka zbardhur ende shkaqet dhe rrethanat e aksidentit, ndërsa ka ndaluar drejtuesin e automjetit.

Loading...

Leni një përgjigje