FOTO/”Më i miri”, Marina krahë legjendës së filmave hollivudianë

Ndaje

Marina Vjollca ka disa ditë që ka marrë vëmendje mediatike, kjo për shkak se moderatorja ka postuar vazhdimisht foto nga udhëtimi i saj i fundit në SHBA.

Si gjithmonë, partneri i saj Geotar, e shoqëron ndërkohë që mund të themi me plot zë se Marina po i shijon shumë pushimet.

Pasi na zbuloi se ishte pjesë e Golden Globe, Marina sot ka pozuar pranë aktorit të famshëm hollivudian Antonio Banderas. “Më i miri”– shkruan Marina në krah të fotos.

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë një ndër çiftet që udhëtojnë shumë jashtë shtetit dhe me siguri na xhelozojnë për këtë fakt.

 

Loading...

Leni një përgjigje