FOTO/ Marrëzisht të dashuruar!Xhensila puth Besin në sy të të gjithëve

Ndaje

Tashmë Xhensila dhe Besi janë padyshim një nga çiftet më të dashura për publikun shqiptar dhe ndër më të komentuara në media dhe rrjete sociale.

Familja e tyre është plotesuar tashmë dhe me ardhjen në jetë të vogëlushes Ajka.

Mbrëmja e djeshme i ka gjetur Xhendilën dhe Besin në Korçë nga ku këngëtarja ka postuar disa foto që tregojnë sa shumë e dashuruar është me bashkëshortin.

Xhensila shfaqet duke puthur Besin në buzë plot pasion, një veprim intim që ka vendosur ta ndajë me të gjithë fansat.

Loading...

Leni një përgjigje