FOTO&VIDEO/ Rama publikon dushin dhe krevatin në shtëpinë në Surrel

Ndaje

Kryeministri Edi Rama ka publikuar vetëm një pjesë të krevatit të tij në dhomën e gjumit në Surrel dhe një pamje të ujit që bie në dushin e shtëpisë, duke hequr sadopak enigmën e vilës luksoze në një fshat në verilimdje të Tiranës.

Rama publikoi pamjet pasi  do të jetë i ftuari i parë për vitin 2019 në “Xing me Ermalin”. Pamjet janë përfshirë në një video të shkurtër të ndërtuar nga moderatori Ermal Mamaqi.

Të shtunën 5 Janar. Do Flasim…😉Ora 21.00 Xing me Ermalin@ediramaal

Publiée par Ermal Mamaqi sur Mardi 1 janvier 2019

 

Leni një përgjigje