Manjani – Ramës: Ma shpife me leshin e hundës, nuk të pashë deri në fund

Ndaje

Ish Ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka reaguar pas publikimit të një videoje të kryeministrit Rama ku ai fliste për zhvillimet e fundit dhe replikonte me komentuesit.

POSTIMI I MANJANIT NE FACEBOOK:

Fillova të shoh një reagim video të Kryeministrit që merrej me një Kadri.
Ma cpifi leshi i hundës dhe nuk e çova deri në fund!

Loading...

Leni një përgjigje