LAJMI I FUNDIT/ Dy të vdekur në Korcë

Ndaje

Dy persona kanë humbur jetën sot pasdite në qytetin e Korcës pas një aksidenti të rëndë.

Viktimat janë një burrë dhe një femijë. Dy makina u përplasen në unazën e qytetit duke lënë edhe një të plagosur.

Leni një përgjigje