Seks me të dashurin e ri, 82-vjeçarja zbulon si ia del të jetë adoleshente në krevat

Ndaje

Një grua 82-vjeçare ka zbuluar ushtrimet që bën çdo ditë, të cilat e ndihmojnë në jetën seksuale me burra të rinj.

Ajo është shfaqur në rubrikën “Age Gap” me të dashurin e saj John, i cili është 39 vjeç.

Pasi u divorcua në moshën 48-vjeçare, Hattie u betua se do merrej vetëm me burra të rinj.

Ajo mban një regjim të mirë që përfshin stërvitje me topin e mjekësisë.

“Topi im i mjekësisë ka qenë shoku im më i mirë për 35 vitet e fundit, ai përgatit trupin tim për të patur ndikim. Është i mrekullueshëm për seksin, sepse kjo do të thotë se trupi juaj mund të bëjë shumë gjëra”, tha ajo.

Lidhja mes Hattie dhe John ka filluar në rrjete sociale derisa përfunduan duke rënë në dashuri. 82-vjeçarja udhëtoi nga Nju Jorku për në Florida që të takonte të dashurin, me të cilin ra në dashuri.

Hattie dhe John janë njohur në mediat sociale para fillimit të një romance të gjatë në distancë. Gjyshja nga Nju Jorku fluturoni për të vizituar të dashurin e saj në Florida për fundjavë dhe menjëherë ra në dashuri me të.

Leni një përgjigje