Humoristi i njohur pëson atak kardiak, dërgohet me urgjencë në Tiranë

Ndaje

Humoristi i njohur shkodran Besnik Çinari ndodhet në gjendje të rëndë shëndetsore.

Mësohet se ai ka pësuar një atak të fortë kardiak. Lajmi konfimohet nga miqtë dhe familjarët e tij ndërsa bëhet me dije se Çinari është dërguar me urgjencë në Tiranë në gjendje të rëndë për jetën.

Besnik Çinari është një nga humoristët më të njohur  në Shkodër, por edhe më gjerë.

Ai është një skenarist tashmë i sukseshëm i komedive të cilat kanë mbushur teatrin “Migjeni” dhe sallat e teatrove të tjerë në Shqipëri dhe jashtë vendit.

Leni një përgjigje