VIDEO/Pasagjeri zhihet keq me shoferin, autobusi bie nga ura dhe përfundon në lumë

Ndaje

Një zënkë mes shoferit dhe një pasagjeri rezultoi fatale për të gjithë të tjerët që po udhëtonin në të njëjtin autobus.

Autobusi u përplas duke i marrë jetën 13 njerëzve.

Gjithë kjo u nxit nga një luftë midis shoferit dhe një pasagjeri të zemëruar, sipas mediave kineze.

Autobusi u kthye në korsi të gabuar dhe u përplas me një makinë që po afrohej në Chongqing.

Më pas, autobusi u zhyt në lumin Yangtze.Pesëmbëdhjetë vetë ishin në autobus, duke përfshirë edhe shoferin.

VIDEON E SHIKONI KËTU 

Leni një përgjigje