DENONCIMI/Arrestohen njerëzit e Taulant Ballës për trafik droge në Maqedoni

Ndaje

Një qytetar ka bërë një denoncim të cilën ish-kryeministri Berisha e ka bërë publike në ‘Facebook’.

Sipas tij, në Maqedoni janë arrestuar 4 shtetas nga Librazhdi, miq të ngushtë të Tualant Ballës, për trafik droge.

Lexoni të plotë mesazhin:

Arrestohet per trafik droge banda e Balles ne Maqedoni!

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

“Doktor ju pershendes!
Para nje jave ne Maqedoni jane arrestuar 4 shtetas nga Librazhdi per trafik droge (hashash) ne Maqedoni.
Jane miq te ngushte te Taulant Balles.
Madje Artur Balla qe e therrasin Tukja eshte kryesori dhe ka qene pjese e shtabit elektoral te Taulantit ne fushatat e fundit.”

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Loading...

Leni një përgjigje