VIDEO/ Basha: Rama ka krijuar grup të posaçëm për të mbrojtur familjen kriminale Xhafa

Ndaje

Kreu i PD Lulzim Basha, ka reaguar pas deklaratave të bëra nga kryeministri Edi Rama, se ai ka organizuar një grup të posaçëm informimi.

Përmes një postimi në Facebook, Basha shkruan se Rama ka organizuar një grup pë të mbrojtur familjet kriminale, duke falsifikuar provat dhe sulmuar këdo që i prek miqtë kriminelë.

POSTIMI I BASHES:

Grupi i posaçëm që ka krijuar Edi Rama për të mbrojtur familjen kriminale Xhafaj, duke falsifikuar prova e dëshmitarë dhe sulmuar këdo që rrezikon kriminelët.

Grupi i posaçëm që ka krijuar Edi Rama për të mbrojtur familjen kriminale Xhafaj, duke falsifikuar prova e dëshmitarë dhe sulmuar këdo që rrezikon kriminelët.

Publiée par Lulzim Basha sur Mercredi 10 octobre 2018

Loading...

Leni një përgjigje