VIDEO/Ja për çfarë e përdor ky peshkatar prezervativin

Ndaje

Ndoshta nuk na kishte shkuar mendja deri këtu, por ky peshkatar paska një ide brilante për të mbrojtuar telefonin gjatë peshkimit.

Ai i përdor kondomët për të siguruar telefonin teksa lundron në oqean në mënyrë që ta përdorë atë kur i nevojitet.

“Fillimisht i fshij pjesën rrëshkitëse me bluzen time pastaj fus celularin aty. Ujërat e oqeanit janë të paparashikueshme dhe nëse na ndodh ndonjë gjë  duhet që celulari të punojë dhe të telefonojmë për ndihmë”, shprehet peshkatari nga Kenia.

Për më tepër, ndiqni videon nga BBC.

Loading...

Leni një përgjigje