ELBASAN/ Policia fsheh dënimet në Itali të personave të arrestuar, reagojnë qytetarët

Ndaje

Policia ka arrestuar disa persona në Elbasan me akuzën e armëmbajtjes pa lej por ndërkohë nuk flet në lidhje me dënimet e tyre në Itali.

Një qytetar i ka shkruar ish-kryeministrit berisha një mesazh i cili është publikuar në faqen e tij në Facebook.

Postimi i plotë i Berishës:

Narkopolicia e Elbasanit mbron banden e trafikanteve!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital!

Pershendetje doktorr,te uroje shendet e jet te gjat. Dua te denoncoij fshehjen nga policia elbasanit ne ndikimin e don kryetarit te bashkis sejdini. Ndalimi dhe shoqerimi i kesaij bande qe merret me prustitucion trafik droge plagosje vrasje. Ne drejtimin e don sejdini tenderat e bashkis dhe ne te gjitha drejtorit e juridiksionit bashkis elbasan. Arben trasha i denuar ne itali prostuticion trafik droge. Kamer (agron) mehja i denuar per organizat kriminale, prostuticion trafik droge 25 vjet. Elton dedja i denuar prostitucion trafik droge. Arjan petova i denuar ne itali prostitucion trafik droge. Dhe aktualisht ne bar bufe shitet drog kokain heroin. Cim ajazi trafik te lendeve narkotike heroin. Alban tafa drejtor ne kesh i denuar per prostitucion trafik droge ne itali.

Image may contain: text

No automatic alt text available.

Image may contain: text

Doktorr elbasani esht fuci baruti ne drejtimin e qazim sejdinit me bandat e tij ne ndikimin e pushtetit kercenon drejtus istitucionesh gazetar puninjes policie e cdo kend qe i preket interesi apo flet te vertetat per 100 jet njerzish qe nderroijn jet si pasoij e ndotjes amjentale qe merr rrushfete ne kembim te heshtjes dhe mos mbylljesh te fabrikave. Te lutem anonim. Respekte

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Loading...

Leni një përgjigje