VIDEO/Denoncimi i qytetares në Darëzezë, ja si karroca me kuaj mbledh plehrat në plazh

Ndaje

Një video e e bërë publike nga ish-kryeministri Berisha, tregon sesi po mblidhet plehrat në plazhin e Darzezës.

Denoncuesja i ka dërguar dhe videon ku tregohet karroca me kuaj e cila ec buzë detit.

Mesazhi i plotë.

Nje miremengjes me Karrocen e Dylit nga Darezeza per piktorin deshtak!

Lexoni mesazhin shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

“Mirmengjes doktor
Duaa te denancoj kete rast ne plazhin e darzezes bashkiaa Fier Nje arom e tmerrshme Plerat meren me kuaj si ne vitet 50”

Nje miremengjes me Karrocen e Dylit nga Darezeza per piktorin deshtak!Lexoni mesazhin shikoni videon e qytetarit dixhital. sb“Mirmengjes doktorDuaa te denancoj kete rast ne plazhin e darzezes bashkiaa Fier Nje arom e tmerrshme Plerat meren me kuaj si ne vitet 50”

Publiée par Sali Berisha sur Vendredi 10 août 2018

Leni një përgjigje