Në dilemë për kostumin e plazhit? – Njihuni me modelet më të mira të kësaj vere!

Ndaje

Sipas prestigjiozes së modës VOGUE, ja si i rendit ajo kostumet e plazhit më trend të këtij sezoni.  Këtë vit janë  kostumet e plazhit “vintage” më të preferuarat.

Pse janë më të preferuarat? : Na zhvendosin në retro time,  na bëjnë të ndjehemi femërore dhe plot sharm si divat e viteve ’50 nga të cilat merret frymëzimi.

Që nga bikini me bel të lartë, tek truporet që lidhen pas qafe apo bikinit me kopsa. Fantazitë ku orientohemi janë të ndryshme, dhe për të gjitha shijet. Shihni galeritë për modelet tuaja të preferuara.

Leni një përgjigje