FOTO/Rasheli ‘përvelon’ bregdetin,cmenden fansat

Ndaje

Rashel Kolaneci është duke u relaksuar me disa ditë pushimesh bregdetare, ish velina sexy e ‘Xing me Ermalin’ ka  ndarë për miqtë e saj në Instagram disa foto të nxehta.

Pas publikimeve  me bikini që i nxirrnin më pah trupin e saj me forma perfekte, Rashel këtë herë ka menduar të bjerë paksa “në sy”.

Ajo ka mbuluar gjoksin e saj me guacka deti. Kaq ka mjaftuar dhe fansat i janë cmendur me komente duke i shprehur adhurimin që kanë për trupin e saj.

Leni një përgjigje