FOTO/ Tiranë, bie nga kati i tretë, ndërron jetë gruaja 55-vjeçare

Ndaje
Vendi ku ra gruaja nga pallati

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Tiranë ku një shtetase 55 vjeçe ka rënë nga kati i tretë dhe ka gjetur vdekur.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 14:30 në rrugën “Daniel  Ndreka”, ku ka rënë nga kati i 3 i një pallati shtetësja F. D., 55 vjeçe, e cila si pasojë ka  gjetur vdekjen.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe veprimet e mëtejshme.

Loading...

Leni një përgjigje