DETAJE/ Super Operacioni, ja sa urdhër arreste janë firmosur dhe ekzekutuar, në pranga 4 oficerë policie

Ndaje

Dalin të tjera detaje nga aksioni  masiv i policisë së shtetit mbrëmjen e kaluar në disa qytete të vendit.

Mësohet se janë arrestuar 40 persona mes tyre dhe 4 policë. Gjithashtu nga të dhënat paraprake bëhet e ditur se janë lëshuar në total 51 urdhër-arreste.

Policia e ka shkatërruar një organizatë kriminale gjatë natës. Organizata kriminale trafikonte emigrantë në mënyrë ilegale drejt SHBA-së dhe në Kanadasë.

Loading...

Leni një përgjigje