VIDEO/ Makina e policisë “i bie murit me kokë” në Kërrabë, tre makina përplasen në autostradë

Ndaje

Dy aksidente kanë ndodhur në pak minuta në Tiranë, njëri në autrostradën Tiranë – Durrës dhe një në rrugën që të çon në Kërrabë.

Në aksidentin e Kërrabës mësohet se është përfshirë një makinë policie, e cila është përplasur me murin ndarës. Ngjarja ka ndodhur pak më parë, ndërsa në aksident janë të përfshira dy mjete autovetura dhe një furgon. Dy makinat janë përplasur mes tyre dhe kanë ngelur në mes të autostradës, në korsinë e shpejtësisë, duke shkaktuar kështu kaos në qarkullim.

Disa metra larg tyre shihet një tjetër mjet i hedhur në kanal. Nuk dihet nëse ka të lënduar nga ky aksident dhe shkaktarët e tij.

Përplaset makina e policisë në aksin Tiranë-Elbasan

Aksident në Kërrabë, në aksin Tiranë-Elbasan. Përplaset makina e policisë. #udhëtonimekujdes

Publié par JETA OSH QEF sur lundi 12 février 2018

Leni një përgjigje