FOTO/ Kjo është vajza që i ka rrëmbyer zemrën Ermal Metës

Ndaje

Fituesi i Sanremos nuk e ka fshehur asnjëherë të dashurën e zemrës së tij. Dhe dje pas fitores në Sanremo ka pasë më kë të festojë edhe në privatësi cmimin e madh.

Mjeshtri shqiptaro-italian i këngës është i dashuruar me spikeren italiane  Silvia Notargiacomo. Silvia është zëri i famshëm i televizionit italian Rtl dhe Radio Zeta. Prej 8 vitesh ajo është e fejuara e Ermalit.

Në një intervistë, Ermali është shprehur se: Dashuria në jetën time ka një rol thelbësor. E dua dhe e mbroj dashurinë. Çdo gjë që bëjmë rrotullohet rreth dashurisë. Është pak si puna e diellit, nëse nuk është nuk do të thotë se nuk ekziston, vetëm se nuk ndodhet aty në atë moment. Kaq. Doni të dini se si është zemra ime? Le të themi se është e ushqyer mirë”.

Leni një përgjigje